Vakantiebijbelweek en timmerdorp in de meivakantie

Vakantiebijbelweek: Dinsdag 30 april en woensdag 1 mei zijn de VBW ochtenden in de tent op het Wesselsveld. Om alles goed te laten verlopen zijn we op zoek naar mensen, jong en oud, die willen helpen met de koffie/thee/limonade, het begeleiden van een groepje kinderen of willen oppassen op de aller jongste. Heb je tijd en vind je leuk om te helpen? Geef je dan op bij Inge Kool (ace_haag@msn.com of 06-23052987). Hulp bij het opbouwen en afbreken van de tent is ook erg welkom. Dinsdagavond 23 april wordt de tent opgebouwd en maandagavond 6 mei afgebroken. Vele handen maken licht werk. Geef je daarom op bij een van bovenstaande contactpersonen.

Timmerdorp: Dinsdag 30 april, woensdag 1 mei en donderdag 2 mei achter de tent op het Wesselsveld. We zijn op zoek naar hout, vooral platen en stoere mannen die willen helpen met zagen. Heb je hout of tijd over? Geef je dan op bij Margreet Slob (familie.slob@planet.nl of 06-52153847)