Bedankavond voor jeugdleiders

Beste jeugdleider,

We nodigen je hierbij van harte uit voor de Bedankavond-voor-jeugdleiders, die we als jeugdraad op 27 mei organiseren voor iedereen die in onze kerk met jeugd bezig is. Dus alle mentoren, clubleiders, zondagsschooljuffen en-meesters, Blend/JR leiders, jeugdpastors, etc., etc. zijn welkom!

Wat gaan we doen?
Je bent welkom vanaf 18.00 uur in ‘t Jot, waar we een drie-gangen diner zullen nuttigen. Het diner staat vooral in het teken van elkaar ontmoeten en bemoedigen. Tussen de gangen door kunnen we ons tegoed doen aan meermentale en geestelijke hapjes. We gaan ook samen zingen, bijbellezen en natuurlijk bidden. Na nog een kop koffie of thee wordt de avond om 20.30 uur afgesloten.

Meld je aan
Je begrijpt dat we in verband met de boodschappen graag weten op hoeveel mensen we moeten rekenen.

Voor de goede orde: we starten om 18.15 uur met de maaltijd; red je dat niet, schuif dan gerust later aan.

Geef daarom voor 20 mei aan ons door of je er wel/later of niet bij bent. Dat doe je bij voorkeur per mail via A10Jeugdraad@gmail.com of anders per telefoon naar Willy van Es (602675).

Heb je bepaalde diëten of allergieën, geef dat dan ook even door, dan zullen we hier rekening mee houden.

We zien ernaar uit je 27 mei te ontmoeten!

Namens de jeugdraad,

Jaco Heikoop en Rick van Elk