Update rommelmarkt

Het zal duidelijk zijn dat de rommelmarkt dit jaar op de bekende zaterdag na Hemelvaart net als vorig jaar niet door kan gaan. Omdat we toch wel graag dit jaar nog een rommelmarkt willen houden hebben we onder voorbehoud van vergunningen en andere Corona-ontwikkelingen alvast D.V. zaterdag 18 September hiervoor gereserveerd. We vragen iedereen die andere jaren ook geholpen heeft bij de rommelmarkt deze datum alvast met potlood in de agenda te noteren en zoveel mogelijk vrij te houden. Dat geldt ook voor het opbouwen en klaarzetten op D.V. vrijdag 17 September. We zullen het direct laten weten als bekend is of de markt wel of niet kan doorgaan. Net als bij gewone winkels is het nog steeds noodzakelijk om te reserveren voor de verkoop op vrijdagmorgen (06-46 22 62 72). Het inleveren van oude metalen en spullen voor de verkoop is mogelijk als het hek bij Spek open is en we komen het ook nog steeds ophalen als u niet in staat bent om de spullen bij Spek te brengen. (via 0183-601757 of 06-22 95 43 94 of 06-46 22 62 72 ).