World Servants 2017

Aankomende zomer gaan wij als groep jongeren uit Ameide en Tienhoven mee met een project van World Servants naar Ecuador. Daarnaast zullen enkelen afreizen naar Zambia. In Ecuador gaan we bouwen aan een centrum waar cacaobonen verwerkt worden. De cacaoboeren gaan in dit centrum samenwerken om een eerlijke prijs voor hun cacao te krijgen. In Zambia zullen twee lerarenwoningen gebouwd worden voor de basisschool in Kavinaka, die twee jaar geleden door een groep van World Servants is neergezet. De leraren kunnen dankzij de lerarenwoningen dichter bij de school wonen, waardoor ze langer en vaker les kunnen geven aan de kinderen.

Om voldoende geld in te zamelen voor deze twee projecten staan er verschillende acties op de planning, zoals een midwinterduik en (talenten)veiling. We zullen u de komende maanden op de hoogte houden van alle acties.