GZB-dag in Barneveld

Op D.V. zaterdag 17 maart organiseert de GZB haar jaarlijkse ontmoetingsdag in de Midden Nederland Hallen in Barneveld. Het thema is ‘Laat je zien!’ Buitenlandse gasten en zendingswerkers van de GZB vertellen hoe zij op hun plek het Evangelie doorgeven, ook aan mensen die eigenlijk nergens bij horen. Ds. Germán Suárez uit Colombia vangt straatkinderen op en Zsuzska Tóth helpt Roma’s in Slowakije. Zendinsgwerkers Jaap Haasnoot (Zuid-Soedan) en Heleen van den Berg (Libanon) vertellen over hun werk met vluchtelingen in een oorlogssituatie. Ds. Cees van Duijn uit Delft houdt een bijbelstudie. Voor kinderen en tieners zijn er speciale programma’s en is er kinderoppas. Ook is er een uitgebreide boekenmarkt. In de pauze zijn er keuzeprogramma’s rond verschillende thema ‘s. De GZB-dag duurt van 9.45 uur tot 15.45 uur. Het adres van de Midden Nederland Hallen is Thorbeckelaan 123 in Barneveld.