Kerst met Praiseband All in One

Deze Kerst is Praiseband All in One te vinden in de Hervormde kerk van Lexmond (8-12) en Ameide (22-12). Daarnaast spelen ze tijdens een speciale editie van de Doelendienst in Gorinchem (16-12). Ook dit jaar ontwikkelden ze een programma met band en strijkers. In navolging van hun jubileumconcert in april jl. voegen ze ook een achtergrondkoor toe aan het ensemble.
Het intieme concert heeft een duidelijke boodschap: ‘Vrede’. Wat betekent dit abstracte thema voor jou? Geniet van de prachtige luisternummers en de bekende samenzang gearrangeerd in eigen stijl van de band.

Reserveren is mogelijk via www.praisebandallinone.nl. De toegang is gratis, maar er is wel collecte. De Doelendienst begint om 10.00, overige concerten om 20.00. De band adviseert om snel te reserveren, want voorgaande jaren waren plaatsen snel vergeven.