Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg zoekt vrijwilligers

Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg in Oosterbeek biedt mensen, jong en ouder, een paar weken rust en liefdevolle aandacht. We hopen dat ze na een verblijf sterker, maar vooral ook met nieuw perspectief, naar huis gaan. Gea is één keer per veertien dagen gastvrouw. Ze vertelt dat ze na haar dienst altijd verwonderd en dankbaar naar huis rijdt. Haar werk ervaart ze als betekenisvol: luisteren, liefdevolle aandacht geven, met iemand bidden, leiding tijdens de maaltijd, maar ook iets praktisch oplossen. Het is een mooie taak in een stukje van Gods Koninkrijk.

Het werk in de Herberg gebeurt voornamelijk door vrijwilligers. We zijn o.a. op zoek naar een gastvrouw overdag en stafvervangers voor de avond of in het weekend. Heb je interesse?  Neem contact met ons op en loop eens een keer vrijblijvend mee. Zie (ook voor andere vacatures) www.pdcdeherberg.nl.