On Track

In het Masterplan van het jeugdwerk is aangegeven dat het zeer wenselijk is om catechisatie te geven aan de kinderen van groep 8. Gezien de moeite die we moeten doen om de kinderen van de groepen 7 en 8 doordeweeks op de club te krijgen door allerlei activiteiten (sport, muziek,..) hebben we besloten om deze groepen in ieder geval bij elkaar te voegen qua clubwerk op de dinsdag. Daarnaast is het gebleken dat het in de meeste agenda’s beter uitkomt om de jeugd op de zondagavond te vragen. Vandaar dat we dit winterseizoen starten met de door de HGJB opgezette On Track formule voor groep 7 en 8 en wel op zondagavond van 18.30 tot 19.45 uur. Tijdens de avonddienst dus. Zo is het mogelijk dat u uw kinderen meeneemt als u naar de kerk gaat en weer kunt ophalen op weg naar huis. On Track is een combinatie van club en catechisatie. We zien uw kinderen graag in ‘t JOT (om de 2 weken). Als het goed is hebben ze deze week een uitnodiging ontvangen. Mocht dat niet het geval zijn: 4 oktober is de eerste avond, de tweede avond is op 25 oktober (door de herfstvakantie een week later).