Meerdere mogelijkheden voor bestellen collectebonnen

Zoals u weet is het helaas nog niet mogelijk om collectebonnen in de consistorie aan te schaffen wegens alle beperkende maatregelen. We bieden de mogelijkheid om de collectebonnen via de website van onze kerk te bestellen. Hier rekent u gelijk af en worden de bestelde bonnen bij u thuis bezorgd. Naast deze vorm willen wij u attenderen op meer mogelijkheden. Indien u niet via de website kan betalen of bestellen kunt u collectebonnen ook via de mail van Jan den Oudsten (oudsten@wxs.nl) bestellen. Hij brengt de bestelde bonnen dan bij u thuis en kunt u kiezen tussen een betaling middels een mobiel PIN apparaat, contant of middels een overschrijving via de bank. Indien u niet over internet beschikt kunt u Jan den Oudsten benaderen via de telefoon (0183-601825). We hopen u zo weer een beetje verder te ontzorgen in de corona-tijd.