Thuiswerken in De Hoven

Als u een van de vele thuiswerkers bent en moeite heeft om u thuis te concentreren, of om een andere reden liever niet thuis werkt, is het nog steeds mogelijk om in De Hoven te werken. We willen de bovenverdieping hiervoor beschikbaar stellen en als er veel mensen gebruik van willen maken ook de benedenverdieping, zodat iedereen voldoende afstand van elkaar kan houden. Als hiervoor belangstelling is, zal De Hoven op maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur open zijn. Neem zelf je laptop en een verlengsnoer mee. Er is snelle Wifi zonder code en je kunt zelf koffie of thee uit de automaat pakken. Als je hiervan gebruik wil maken, meld dit dan eerst bij Ad Breure (06-10617460) en b.g.g. bij Jan den Oudsten (06-46226272), zodat we weten op welke dagen De Hoven open moet zijn.