Kom-op-adem-driedaagse – Leven met verlies

De Herberg biedt herstelarrangementen van 2 tot 6 weken aan. Mensen die last hebben van eenzaamheid, uitputting, spanning of bijvoorbeeld geloofs- of zingevingsvragen hebben zijn van harte welkom. Daarnaast is er in april weer een driedaagse rond het thema verlies. Het verlies van iemand die je dierbaar is, grijpt diep in. Rouwen is hard werken op veel terreinen van het leven en vaak een ingewikkeld proces. Wat kun je er dan naar verlangen om er eens in alle rust bij stil te staan. Dat is mogelijk tijdens een driedaagse in Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg.

Met een kleine groep lotgenoten kom je samen. Er is ruimte voor je verhaal, herkenning en erkenning, en bemoediging vanuit de Bijbel. Je hoeft een paar dagen niet te zorgen, maar er wordt voor je gezorgd.  Maaltijden en verschillende activiteiten vinden plaats in groepsverband, maar er is ook vrije tijd om te ontspannen en te genieten van de mooie omgeving van de Herberg.

Datum: 15 – 17 april 2021.

Leiding: Diewertje Dorr en Bea Sonneveld

Informatie: www.pdcdeherberg.nl/wat-bieden-wij/kom op adem-leven-met-verlies.