Openbare belijdenis van het geloof:

We zijn dankbaar dat dit seizoen 11 gemeenteleden de belijdeniscatechisatie volgen. Een zeer gemotiveerder groep jongeren die met elkaar groeien in het geloof. Helaas is het gezien het aantal belijdeniscatechisanten en het beperkte aantal van maximaal 30 personen, dat over een langere periode in de kerk aanwezig kan zijn tijdens de erediensten, niet mogelijk om op Palmzondag de belijdenisdienst te laten plaatsvinden. De belijdenisdienst wordt dan ook uitgesteld naar een datum waarop in ieder geval de familieleden en hopelijk ook gemeenteleden aanwezig kunnen zijn in de eredienst. We denken in eerste instantie aan de eerste Pinksterdag en als tweede mogelijkheid nog later in het jaar op zondag 11 juli. Tijdens een van deze twee zondagen worden er hoogstwaarschijnlijk twee diensten gehouden (ochtend en avond) waarin de ene helft van de belijdenisgroep in de ochtend en de andere helft in de avond belijdenis zal doen. We willen u en jou vragen om voorbede te doen voor de jongeren die de belijdeniscatechisatie volgen. Daarom geef ik hierbij ook de namen van hen door: Jasper Blom en Barbara Blom-Kreijkes, Raoul Michelsen en Elisabeth Michelsen-van Spelden, Arjen Vonk en Marleen Vonk-van Asperen (Marleen heeft al belijdenis gedaan), Elco van Tilborgh en Corline Blom, Gerjan het Lam en Thirza Stoelinga, Arjan Bor. We wensen onze belijdeniscatechisanten van harte Gods zegen toe.