Vacatures voor zinvol vrijwilligerswerk

Het grootste deel van het werk in Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg gebeurt door vrijwilligers. Zij zorgen met het team voor een unieke sfeer en liefdevolle aandacht. De gasten merken dit op en zien dat als zorg van de Here God. De meeste van de tweehonderd vrijwilligers werken jarenlang in de Herberg en hun trouw wordt zeer gewaardeerd. Toch zijn er ook wel eens vacatures. Op dit moment zoeken we:

  • Tussenjaar – diaconaal werker voor minimaal vijf maanden (intern)
  • Stafvervangers voor de donderdagavond (eens per veertien dagen)
  • Keukenvrijwilligers voor het weekend (eens per zes weken)
  • Brandwacht voor de zondagnacht (met eventueel broodmaaltijd op maandagmorgen)

Heb je belangstelling, of zou je ander werk in de Herberg willen doen? Neem contact met ons op: vrijwilligerswerk@pdcdeherberg.nl of 026-3342225