Update Coronaregels De Hoven

Nu de overheid de 1,5 m regel heeft ingetrokken, ingaand op 25 september, laten we die regel ook los in De Hoven. Dat betekent dat de zaalopstellingen boven en beneden weer teruggezet zijn naar het oude normaal. Het is ook niet meer nodig om mondkapjes te dragen (mag uiteraard wel). De tafels en stoelen hoeven ook niet meer schoongemaakt te worden na gebruik.

Wat wel blijft zijn de handpompjes bij de ingang voor diegenen die dat willen gebruiken (niet verplicht). Wat ook blijft is het verzoek om je gezond verstand te gebruiken. Er zijn mensen die zich niet prettig voelen als men te dicht op elkaar zit of staat. Dus niet schouder aan schouder en ook niet van 2 kanten tegelijk door een deur. Blijf afstand houden waar mogelijk! Eventuele vragen kunnen gesteld worden aan de scriba van de kerk of aan Jan den Oudsten.