Bezinningsuur Heilig Avondmaal 15 juni 2022 – “jouw gevoel en het avondmaal”

Op zondag 19 juni hopen we als gemeente het Heilig Avondmaal met elkaar te vieren. Het bezinningsuur voor het avondmaal zal aanstaande woensdag 15 juni om 20:00 uur gehouden worden in de Hoven. We zullen met elkaar stil staan bij het thema: ‘Jouw gevoel en het avondmaal.’

Er kunnen verschillende gevoelens zijn bij u en jou zijn die je doen twijfelen om deel te nemen aan het avondmaal. Of die je belemmeren om volledige vreugde te ervaren bij het deelnemen van het avondmaal. Tijdens het bezinningsuur zullen we daarom op zoek gaan om de vreugde die Jezus legde in dit sacrament te herontdekken en zullen we met elkaar spreken over hoe je met deze verschillende gevoelens om kan gaan. Het bijbelgedeelte wat centraal zal staan is 1 Korinthe 11:17-34. Iedereen: van jong tot ouder is van harte welkom! De avond zal geleid worden door onze kerkelijk werker, André van Ittersum.