Belijdeniscatechisatie

We zijn dankbaar voor de interesse voor de belijdeniscatechese die dinsdag 13 september begint. Tot nu toe is de dinsdag de meest geschikte avond voor degenen die belijdeniscatechese willen volgen. Mocht iemand belijdeniscatechese willen volgen, maar niet op dinsdag kunnen, dan hoor ik het graag spoedig. Omdat ook meerdere ‘oudere’ gemeenteleden belijdeniscatechese willen volgen, willen we starten met twee groepen. Wanneer er vragen zijn over het volgen van belijdeniscatechese, dan kun je contact met me opnemen. Ook aanmeldingen ontvang ik al graag. Het geloof belijden in het midden van de gemeente is een grote stap, maar daar hoef je nu nog geen besluit over te nemen. Het volgen van belijdeniscatechese wordt vaak als leerzaam ervaren en in de praktijk blijkt dat velen tijdens het seizoen naar het doen van belijdenis toegroeien. Als consulent van de gemeente, nu er (nog) geen eigen predikant is, ben ik gevraagd om belijdeniscatechese te geven. Voor aanmeldingen en vragen kunt je contact opnemen: W.F.Jochemsen, tel. 0616300115, wfjochemsen@outlook.com.