De Herberg zoekt vrijwilligers

Het grootste deel van het werk in de Herberg wordt gedaan door vrijwilligers. Ongeveer 200 mensen uit het hele land komen naar Oosterbeek om ervoor te zorgen dat de gasten het goed hebben. Zij zorgen voor een schoon en opgeruimd huis, smakelijke maaltijden, een mooie tuin en nemen de telefoon op. Op dit moment hebben wij de volgende vacatures:

  • Stafvervangers en gastvrouwen
  • Algemeen vrijwilliger voor overdag
  • Vakantiewerkers (vanaf 15 jaar) in juli en augustus – twee weken
  • Diaconaal werkers (vanaf 17 jaar) vanaf 1 september – 5 of 10 maanden

Vrijwilligerswerk in de Herberg betekent deel uit gaan maken van de Herberggemeenschap. Samen met anderen zorg je ervoor dat gasten tot rust kunnen komen en nieuwe krachten op kunnen doen. Je kunt talenten die je hebt gekregen inzetten en verder ontwikkelen. En al doe je het er misschien niet voor, het is heel dankbaar werk.

Bekijk onze website: www.pdcdeherberg.nl, bel 0263342225 of mail: vrijwilligerswerk@pdcdeherberg.nl, voor meer informatie.