17 november – Italiaanse maaltijd

Save the date!  Op vrijdagavond 17 november willen we met elkaar een Italiaanse maaltijd houden. Dit zal plaatsvinden in het kader van het jaarthema: ‘Samen gemeente zijn’. Wat is het mooi om samen met elkaar te eten. De avond heeft een ongedwongen karakter, na de maaltijd zal er ruimte zijn om elkaar in een gezellige sfeer te ontmoeten. Een paar praktische punten:
– De avond start om 18:00 in de Hoven.
– Iedereen neemt een Italiaans gerecht mee. Dit delen we met elkaar.
– Voor drinken wordt gezorgd.
– Voor de ontmoeting met elkaar is het leuk als er wat spelletjes meegenomen worden.

Iedereen is van harte welkom! Voor de organisatie is het handig als u zich aan zou willen melden. Opgeven kan via het volgende mailadres: andrevanittersum@gmail.com.
We zien uit naar een gezellige ontmoeting met elkaar!