De GZB-najaarscollecte 2023

Help bij stichting nieuwe gemeenten in Egypte

De GZB-najaarscollecte is bestemd voor Egypte. De GZB ondersteunt de Presbyteriaanse Kerk van Egypte bij het stichten van nieuwe gemeenten in de nieuwe, arme buitenwijken van grote steden. Daarnaast zijn drie zendingswerkers uitgezonden naar Egypte. Dr. Willem-Jan Wit helpt aan het Evangelical Theological Seminary in Cairo met het opleiden van predikanten die in de Arabische wereld gemeenten dienen.  De diaconale zendingswerkers Rob en Sijda Wesselink werken in een zendingshospitaal in de Zuid-Egyptische stad Aswan. Sijda geeft les aan verpleegkundigen en Rob werkt met kinderen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking.

Helpt u mee?

Hoe kunt u bijdragen?

  • Gebruik de collectemethode van uw gemeente;
  • Doneer via Tikkie of gzb.nl/najaarscollecte;
  • Blijf bidden voor het zendingswerk.