Schoenendoosactie update

We doen dit jaar als kerk mee met de schoenendoosactie. Jong en oud worden uitgenodigd om mee te doen. Vul een schoenendoos en geef een schat! Tover een lach op het gezicht van een kind in nood. Daar word je zelf ook blij van! De kinderen van de kindernevendienst ontvangen informatiefolders, voor alle andere gemeenteleden liggen folders bij de ingang onder de toren. Versierde dozen kunnen ingeleverd worden op zondag 7 en zondag 14 januari bij de kindernevendienst. Zo heeft iedereen in de kerstvakantie tijd om te knutselen en de doos te vullen. Inleveren kan ook op Hogewaard 12, tot zaterdag 20 januari.

De folders liggen vanaf 10 december in de kerk. Bij de kindernevendienst worden de folder 10 en 17 december uitgedeeld. Via https://schoenendoosactie.nl/download-kerkenpakket/ is een filmpje te downloaden (onderaan algemene informatievideo).

Meer informatie bij Eline den Oudsten / 06-30346289 / elinedenoudsten@hotmail.com

De kosten voor organisatie en transport zijn €5 per schoenendoos.
Dit mag u doneren, maar is niet verplicht. De diaconie zal deze kosten voor rekening nemen.