Beroepingswerk

Helaas heeft dominee Ouwehand kenbaar gemaakt dat hij bedankt voor het beroep naar Ameide en Tienhoven. Echter, ondanks de teleurstelling rondom dit beroep, zullen we de draad van het beroepingswerk weer actief oppakken. Het verlangen naar een eigen predikant is voor ons allen voelbaar en in vertrouwen op God willen we verdergaan. Wilt u de voortgang van het beroepingswerk meenemen in uw gebeden? De speciale gebedsbijeenkomst voor het beroepingswerk in de kerk is afgelopen zondagochtend voor het laatst geweest en zal weer worden opgestart op het moment dat er weer een beroep op een dominee is uitgebracht. Iedere 2e en laatste dinsdag van de maand komt er een gebedsgroep bijeen in de Hoven van 20:00 – 21:00 uur. U wordt hartelijk uitgenodigd om hierbij aan te sluiten en te bidden voor de gemeente en het beroepingswerk.