Gebedspagina

In deze roerige tijden is het belangrijk dat we elkaar kunnen vinden. Ook al zitten we misschien thuis of zelfs in quarantaine, toch kunnen we meeleven met elkaar. Bovendien is het goed om met en voor elkaar te bidden. Nu kan dat helaas even niet meer gezamenlijk met anderen, dus daarom gaan we digitaal. We hebben nu misschien ook meer tijd om te bidden. Samen bidden is goed om verschillende redenen:

  • in gebed kunnen we God vertellen hoe goed Hij is, we kunnen Hem bedanken voor de mooie dingen die gebeuren. En we kunnen Hem vragen om dingen die we nodig hebben of voor anderen bidden.
  • We voelen ons kwetsbaar en afhankelijk, zonder controle. Maar we geloven dat God alles in Zijn handen heeft.
  • Als we bidden brengen we onszelf tot rust bij God, zoals David in psalm 131:2 zegt.

Op deze website is een gebedspagina gemaakt, deze pagina is een soort van digitale gebedsruimte:

  • Je kunt punten om voor te bidden en punten om voor te danken mailen naar redactie@pkn-ameide-tienhoven.nl. De punten worden anoniem op de pagina geplaatst en zijn op de pagina alleen te lezen door mensen die voor de website geregistreerd zijn.

Ook al zitten we thuis en voelen we ons (misschien) klein en kwetsbaar, op deze manier kunnen we met en voor elkaar bidden.