Laatste uitzending Radio A10

Half maart werden we opgeschrikt door het Coronavirus. Vanaf die tijd konden we als gemeente niet meer samenkomen en werd het stil. Daarom zijn we op 31 maart gestart met Radio A10 om deze stilte te doorbreken. Inmiddels zijn er al meer dan 25 uitzendingen verzorgd. Zowel op de dinsdag als de donderdag was er tussen 19.00 en 20.00 uur veel bedrijvigheid in ’t Jot. De technische ploeg zorgde er voor dat er thuis live meegeluisterd kon worden. Zo zorgden zij er iedere keer weer voor dat alle liederen startklaar stonden, dat het geluid in orde was en gaven zij ons op het juiste moment een seintje als er weer gesproken kon worden. Fijn dat we ook regelmatig gastsprekers over de vloer kregen. Op die manier mochten we toch een beetje verbondenheid ervaren. In de afgelopen maanden hebben we heel wat liederen thuis beluisterd. Als we de keuze hadden gemaakt, stuurden we deze liederen naar de technische ploeg. Zo werden de uurtjes gevuld vol mooie muziek, maar ook met meditaties en bezoekjes van de vele gastsprekers.

Inmiddels zijn de maatregelen rondom het Coronavirus versoepeld. En dat betekent dat we nu als gemeente weer naar Gods huis mogen gaan. Samen gemeente zijn en elkaar weer ontmoeten rondom Gods woord. Omdat we straks weer met elkaar naar de kerk mogen gaan, gaat Radio A10 stoppen. Dinsdag 7 juli zal de laatste radio uitzending zijn. Nog één keer gaan we op zoek naar mooie liederen en hopen we samen met het gehele team de uitzending te verzorgen. Met veel plezier hebben we dit al die maanden gedaan. Via YouTube kunt u deze zomer de uitzendingen van Radio A10 gerust nog eens een keertje terugluisteren. Bedankt voor alle lieve reacties!