Kom-op-adem midweek – Leven met verlies

Het verlies van iemand die je dierbaar is, grijpt diep in. En niet alleen raakt het jou, maar ook bijvoorbeeld je gezin en familie. Rouwen is hard werken op veel terreinen van het leven en vaak een ingewikkeld proces. Wat kun je er dan naar verlangen om er eens in alle rust mee bezig te zijn. Dat is mogelijk tijdens een korte midweek in Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg.

Met een kleine groep lotgenoten kom je samen. Er is ruimte voor je verhaal, herkenning en erkenning, en bemoediging vanuit de Bijbel. Dit alles onder deskundige leiding van de gastenbegeleiders. Je hoeft een paar dagen niet te zorgen, maar er wordt voor je gezorgd.  Maaltijden en verschillende activiteiten vinden plaats in groepsverband, maar er is ook vrije tijd om te ontspannen en te genieten van de natuur.

Datum: 18 – 20 november 2020

Leiding: Jansje Spaan

Informatie: www.pdcdeherberg.nl/wat-bieden-wij/kom op adem-leven-met-verlies.