Kennismakingsfilmpje World Servants groep A10

Inmiddels is er een grote groep enthousiaste deelnemers uit onze eigen gemeente weer van start gegaan met acties voor World Servants! In de zomer van 2021 hopen we naar Zambia te gaan om daar klaslokalen te gaan bouwen. Leer ons kennen met het kennismakingsfilmpje en volg ons via onze actiepagina: www.geef.ws/ameide!

Link kennismakingsfilmpje: https://youtu.be/Zb3hqvD_4iw

De eerste grote actie is de kerststollenactie! We gaan dus kerststollen verkopen. Wilt u zelf zo’n lekker stol of kent u familieleden/vrienden die hier ook blij van worden? Bestel ze nu via deze link: www.geef.ws/kerststolameide.  Ze zijn tot 21 november te bestellen en zullen vervolgens in de week van 14 december bij u bezorgt worden. In de week voor de kerstvakantie dus! Alvast bedankt!