Collecte Heilig Avondmaal

De diaconie collecten tijdens het avondmaal zullen bestemd zijn voor Jemen. De impact van het coronavirus met de daar al jaren durende burgeroorlog zijn bijna niet te beschrijven.  Woord en Daad die daar nog steeds hulp probeert te verlenen schrijft daarover het volgende: Volgens de officiële cijfers zijn er nog geen coronabesmettingen in Jemen gerapporteerd. Beide partijen in het gewapende conflict claimen dat de voorzorgsmaatregelen werken. Te controleren zijn de beweringen niet. Zeker is dat het land al jaren verwikkeld is in een hevige burgeroorlog, waarin burgerdoelen en ziekenhuizen niet worden gespaard. Eind maart werd er nog een ziekenhuis in het door de opstandelingen gecontroleerde gebied gebombardeerd. Daarbij kwamen tenminste zeven mensen om het leven. Sinds 2018 werkt Woord en Daad via partners van het Christelijk Noodhulp Cluster in het Arabische land. Directe aanleiding was toen de hongersnood. Volgens rapporten van de VN dreigt voor de helft van de Jemenieten hongersnood. De burgeroorlog eist nog dagelijks slachtoffers. Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage. Bij het ophalen van brood en wijn op zaterdag en ook tijdens de diensten staat er een offerbeker waarin u uw gift kunt doneren. U kunt ook uw bijdrage overmaken naar de rekening van de diaconie NL10RABO0301901317 o.v.v. Noodhulp Jemen. Hartelijk dank voor uw bijdrage!