De kindernevendienst gaat weer beginnen!

Op 5 september gaan we weer beginnen.

Dan zijn de groepen 1,2 en 3 van de basisschool van harte welkom bij de Kindernevendienst. De kinderen gaan met hun ouders mee naar de kerk. Vlak voor de preek tijdens de samenzang zullen wij ons verzamelen in de consistorie en vertrekken we naar het JOT. Ouders waarvan de kinderen het spannend vinden mogen best meekomen. Voor de zegen komen wij weer terug en mogen twee kinderen iets vertellen over onze dienst.

Op deze eerste zondag gaat het over de storm op het meer uit Mattheüs 8:23-27. Dit gaat spannend worden!  Volgende week 12 september mogen de kinderen uit groep 4,5 en 6 naar de kindernevendienst komen.

Onze harten branden om weer samen met de kinderen te spreken over onze Heiland en Heer en Zijn Koninkrijk.

Het kernteam KND.