GZB zomercollecte: 5 september

Help kerk Indonesië met trainingen

Elke week verlaat ds. Priyo Basuki uit Indonesië zijn gezin om een aantal dagen ouderlingen en gemeenteleden te kunnen trainen. Hij hoopt dat zij daardoor groeien in hun geloof. En dat zij daarvan getuigen in woord en daad in hun omgeving, waar de islam domineert.

De GZB-zomercollecte wil ds. Basuki en zendingswerker ds. Laurens Jan Vogelaar helpen met het trainen van de Protestantse Kerk van Luwu, Sulawesi. Voor 25 euro kunnen drie ambtsdragers of leidinggevenden een training volgen. Doet u mee?

De GZB werkt wereldwijd met kerken samen om het Evangelie te delen. Dat kan alleen als u de GZB daarbij helpt. Juist nu! Zo steunt u het zendingswerk van de GZB:

  • Gebruik de collectemethode van uw gemeente
  • Doneer via de Tikkie of de collectefolder of via gzb.nl/zomercollecte
  • Blijf bidden voor het zendingswerk

Zomercollectefolder