Diaconiecollecte voor Stichting In de Rechte Straat (IRS)

Omdat het a.s. zondag 31 oktober Hervormingsdag is, is de diaconie collecte bestemd voor de stichting In de Rechte Straat (IRS). Vanaf het begin stond de doelstelling van deze stichting voorop om de rooms-katholieke medemens te bereiken met het Evangelie. Naast evangelisatie helpt IRS rooms-katholieke geestelijken, die besluiten hun kerk te verlaten. IRS doet haar werk vanuit vier standpunten: • De Bijbel spreekt over één middelaar, Jezus Christus. • Alleen door het geloof in Hem is er redding van onze zonde en eeuwig leven. • Genade is pas echt genade, wanneer het onverdiend, toch gekregen wordt zonder er ook maar iets voor te hebben gedaan. • De Bijbel is het enige ware Woord van God. IRS werkt voornamelijk in landen waar het Evangelie van vrije genade nog weinig gehoord en verkondigd wordt. Bijvoorbeeld in België, Italië, Spanje en Polen maar ook in Nederland. Voor meer info zie https://www.irs.nu/.De diaconie collecte voor de dankdag van woensdag 3 november is bestemd voor de IZB.