Doopkring gaat maandag 28 maart van start.

In mei 2021 is een doopkring gestart voor jonge ouders. Want geloofsopvoeding hoef je niet alleen te doen. Met elkaar gaan we op zoek naar antwoorden en ontdekken wat de Bijbel zegt over opvoeden. Vanwege corona zijn we vorig jaar maar twee keer bij elkaar geweest en we zijn blij dat we nu weer opnieuw kunnen starten.
Als je erbij was vorig jaar, dan ben je uiteraard weer van harte welkom. Dit geldt ook voor nieuwe ouders. Als het goed is heeft iedereen die de afgelopen 5 jaar zijn kind heeft laten dopen een uitnodiging gehad en we hopen dat veel ouders zich aanmelden. Dat kan door een appje of mailtje te sturen naar Carsten de Groot (06-22021584, carstenenco@hotmail.com). Ook als je onverhoopt geen uitnodiging hebt gezien, ben je welkom om je aan te melden.

De eerste avond staat gepland op maandag 28 maart a.s. van 20.30 tot 22.00 uur in De Hoven. We zullen 1 x per 6 weken bij elkaar komen.

Met vriendelijke groeten,

Carsten de Groot
Kees Uittenbogaard
Marjanne Willemse-Kon