Rommelmarkt

We zijn erg blij dat het weer kan: op 28 mei (van 9.00 uur ’s ochtends tot 14.00 uur ‘s middags) vindt de jaarlijkse rommelmarkt van onze gemeente plaats in het centrum van Ameide! Er zijn vele handen nodig om de rommelmarkt mogelijk te maken, bijvoorbeeld bij het opbouwen van de kramen en het verkopen van de spullen en versnaperingen. We rekenen daarom op uw en jouw hulp! Vrijwilligers kunnen zich melden bij Jan den Oudsten (oudsten@wxs.nl; 06 46 22 62 72). Daarnaast zijn we op zoek naar baktalenten. Bakkers hoeven zich niet op te geven, maar kunnen de gebakken cakes op vrijdag 27 mei inleveren bij ‘t Jot.  Let op: vanwege de grote hoeveelheid aan spullen in opslag organiseren wij dit jaar geen ophaaldag. Heeft u mooie spullen staan voor de rommelmarkt? Deze kunt u inleveren bij de rommelmarktschuur (Hogewaard 2). Voor grote of zware spullen kunt u telefonisch een ophaalafspraak maken met Jan den Oudsten.
Oude metalen zijn ook nog steeds erg welkom!