Wijziging Talentenbank naar Vacaturebank

Omdat de huidige opzet van de talentenbank niet meer werkt zoals gewenst, willen we de talentenbank wijzigen naar een vacaturebank.

In 2018 en in 2020 zijn er aan de hele gemeente formulieren verstrekt van de talentenbank. Er zijn toen best veel reacties op binnen gekomen en daardoor ook vele vacatures ingevuld. Echter op dit moment lukt het niet om de talentenbank gevuld te houden. Er komen nauwelijks aanmeldingen binnen maar er zijn wel meerdere vacatures.

Vandaar dus dat we verder willen met een vacaturebank. Er zal één aanspreekpunt zijn voor alle vacatures binnen de gemeente. Een vacature kan worden gemaild naar het nieuwe mailadres vacaturebank@pkn-ameide-tienhoven.nl (het mailadres van de talentenbank zal komen te vervallen). Het beheer (Marieke en Mirjam) zal deze vacature vervolgens de gemeente inbrengen (via een vast format) op de schermen, website, in De Zaaier en bijv. in de Appostel app.

Hopelijk gaan er op deze manier weer veel vacatures ingevuld worden!

Teo Mesker, Marieke de Langen en Mirjam Krouwel