Thema avond praktische geloofsopvoeding (20-4-23) update

De jonge ouders kring organiseert een thema avond over praktische geloofsopvoeding. Graag willen we alle ouders van kinderen in de basisschoolleeftijd hiervoor uitnodigen. In deze avond krijgen we praktische
handvatten om het geloof over te brengen op je kinderen. We hebben Kees de Korte uitgenodigd als spreker. Velen kennen hem omdat hij tot 2008 in Ameide gewoond heeft en als leraar groep 8 werkzaam was op onze basisschool De Kandelaar en jeugdouderling in onze gemeente was. Nu is hij directeur van de basisschool in Schoonrewoerd en verzorgt wel eens meer een thema avond over geloofsopvoeding. De avond wordt gehouden op donderdag 20 april in De Hoven. Inloop vanaf 20.15 uur, de avond duurt van 20.30 tot 22.00 uur. Het is goed om als jonge ouders met elkaar in gesprek te gaan over geloofsopvoeding en zaken waar je tegenaan loopt. Daarom hopen we op een hoge opkomst. Iedereen van harte welkom!