Open dag 3 juni 2023 de Herberg

Pastoraal Diaconaal Centrum de Herberg bestaat 30 jaar. Op de Open dag van D.V. 3 juni 2023 willen we bij dit jubileum stilstaan. We doen dit aan de hand van een ‘proeverij’ van Herberg-activiteiten. Het wordt een dag van terugblikken, meedoen en vooruitblikken door workshops, rondleidingen, muziek en ontmoeten. We willen God danken voor deze plek en voor de zegen die zoveel gasten gedurende deze jaren hebben ervaren. De Open dag vindt plaats op het terrein van PDC de Herberg, Pietersbergseweg 19, Oosterbeek van 13.30-16.00 uur.

We nodigen u uit om (opnieuw) kennis te maken met wat PDC de Herberg als huis van de kerk in deze tijd te bieden heeft. Van harte welkom! We vinden het fijn als u zich aanmeldt via info@pdcdeherberg.nl. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website www.pdcdeherberg.nl.