Het nieuwe jaarthema + startavond

Het winterseizoen gaat bijna beginnen. Dat betekent dat we als gemeente ook weer een nieuw jaarthema zullen volgen. En dit jaar is gekozen voor het jaarthema: ‘Samen gemeente zijn.’ Belangrijke vragen waar we bij stil zullen staan zijn: wat kan het betekenen het anno 2023 (en 2024) om gemeente van Christus te zijn? En hoe kunnen we dat praktisch vorm geven in het leven van alledag? We mogen dit jaarthema vooral zien als een waardevolle, en misschien ook wel een spannende, ontdekkingstocht. Waarin we de kracht van een gemeenschap mogen (her)ontdekken. Op woensdagavond 20 september zal de startavond plaatsvinden. Op deze avond is ds. Van Loon uit Rotterdam bereid gevonden om met ons verder na te denken over dit jaarthema. Ds. Van Loon heeft verschillende boeken geschreven over gemeente-zijn. Hij zal op de startavond spreken over de eenheid en diversiteit in de gemeente. Tijdens deze avond hopen we alle kringen te ontmoeten. In het bijzonder nodigen we jou ook uit als je (nog) niet bij een kring zit of recent in Ameide-Tienhoven bent komen wonen. Deze avond is namelijk ook geschikt om je te oriënteren en je daarna nog bij een kring aan te sluiten. Om deze reden zullen tijdens de avond de verschillende kringen kort gepresenteerd worden.  We hopen jullie allemaal te ontmoeten! Tot 20 september om 20:15 uur in De Hoven.