Belijdeniscatechisatie

Is al eens overwogen om belijdeniscatechese te volgen? Hartelijk uitgenodigd om naar de kennismakingsavond te komen die op dinsdag 12 september om 20.00 in de Hoven begint. Mocht iemand belijdeniscatechese willen volgen, maar niet op dinsdag kunnen, dan willen we op een andere avond proberen samen te komen. Voor vragen over het volgen van belijdeniscatechese kun je nu al contact opnemen. Het geloof belijden in het midden van de gemeente is een grote stap, maar daar hoef je nu nog geen besluit over te nemen. Het volgen van belijdeniscatechese wordt vaak als leerzaam ervaren en in de praktijk blijkt dat velen tijdens het seizoen naar het doen van belijdenis toegroeien. Voor aanmeldingen en vragen kunt u contact opnemen met de consulent in deze vacaturetijd: W.F. Jochemsen, tel. 0616300115, wfjochemsen@outlook.com