Dinsdag 23 januari toelichting in de Sionkerk over reis naar Patmos

Stel je voor… je kunt in 2024 mee op reis met een Griek die de mooiste plekken op Patmos kent, met een reisleidster die kan organiseren tot in de puntjes en met een dominee die kan vertellen over het Bijbelboek Openbaring en je voor zal stellen aan een priester in de Grieks-orthodoxe kerk op Samos! De Griek spreekt Nederlands. Net als de reisleidster en de dominee heeft hij ervaring met reizen voor groepen uit kerkelijke gemeenten. Deelnemers leren elkaar tijdens de reis beter kennen. Dat kan de hele kerk ten goede komen. De ontspannen sfeer maakt het echt vakantie, in restaurantjes op het dorpsplein, aan de haven of op één van de strandjes. En wie dat wil, kan veel opsteken over het Bijbelboek Openbaring (geschreven op Patmos – je kunt de grot van Johannes bezoeken), over iconen en over de Grieks-Orthodoxe kerk. De reisleiding weet de weg op Patmos en kent de mensen van de restaurants tot en met de nonnen in diverse kloosters met prachtige iconen. Een kennismakingsavond vooraf en een inleiding op Openbaring (ook toegankelijk voor niet-reizigers) zijn inbegrepen.

De reis is van 27 mei – 3 juni 2024 voor een groep van maximaal 16 mensen. De kosten bedragen ongeveer € 1250,= pp. Voor meer informatie: Dieneke van Os: davanos@icloud.com of ds. Aart Verburg aartverburg@me.com