Leiding gezocht voor de jeugdclubs

Als jeugdraad zijn we blij en dankbaar om de gemeente te melden dat de 12+ clubs volledig zijn bemand. Echter zijn er voor zowel club 5, 6 en 7/8 zorgen, omdat er niet voldoende leiding is. Zonder leiding kan het nieuwe seizoen niet van start gaan. Het is zeer waardevol om op jonge leeftijd ook geestelijk met elkaar bezig, dmv bijvoorbeeld een lied, Bijbelverhaal, ontspanning, maar vooral ook door de relatie die u/jij als jeugdleider aan gaat. Juist na een pittig Coronajaar is het des te belangrijker om met elkaar als gemeente weer fris te starten. Voelt jij of u zich geroepen en heb jij of heeft u een hart voor jongeren? Bel, app (06-30461500) of mail (a10jeugdraad@gmail.com) Lieke Aanen, want alleen samen kunnen we deze generatie nog meer bereiken met Gods liefde.
We zien uit naar jullie reactie. De jeugdraad