Viering Heilig Avondmaal d.v. zondag 5 december

Op D.V. zondag 5 december zullen we het Heilig Avondmaal als gemeente weer met elkaar vieren. Dit zal in de ochtend- en avonddienst zijn. Tot 125 bezoekers per dienst ontvangen gemeenteleden per mail een uitnodiging om de kerkdiensten en viering op zondag bij te wonen. In de kerk zullen, voor die gemeenteleden die het Heilig Avondmaal willen meevieren, brood en wijn, voorverpakt, klaar staan. Een diaken zal bij de uitreiking hiervan assisteren. Vervolgens nemen de bezoekers plaats in de kerk en blijven ook tijdens de viering op hun plaats zitten in de kerk. Voor alle gemeenteleden die de viering thuis zullen meebeleven (hierin is de eigen keuze om ’s morgens of ’s avonds de viering mee te maken) het volgende van belang: Op zaterdag 4 december kan het voorverpakte brood en de wijn worden opgehaald in de kerk (ingang consistorie) van 15.30 uur tot 16.00 uur. U hoeft zich hiervoor niet vooraf aan te melden. U kunt dus gewoon tussen de genoemde tijdstippen naar de kerk komen. Mogelijk kunt u voor uw buren, naasten of vrienden ook gelijk meenemen. U kunt dat zelf onderling dan afspreken. Voor gemeenteleden waar het ophalen een probleem is, wordt gezorgd voor een brengservice. Hiervoor kunt u bellen met René Muilwijk, tel. 06-10893174. We hopen op deze manier toch weer een waardig en bemoedigend Heilig Avondmaal met elkaar te mogen vieren/beleven. Als er vragen zijn, schroom dan niet om contact met ons te zoeken, dit kan op hetzelfde genoemde telefoonnummer.